Ava Lavender

HEJ HEJ! Słyszeliście o tej książce? Na blogu już niedługo pojawi się jej recenzja,a już dziś chciałam was poinformować iż trwa jej przedsprzedaż o tutaj : LINK Czyż sama okładka nie zachęca do kupna? Aaaa jest jeszcze i treść. Tak, ona jet najważniejsza! Myślę że przypadnie do gustu sporej liczbie osób.
"Zbliża się magiczna noc przesilenia letniego…
Noc, w której niebo się otworzy, a powietrze wypełnią deszcz i pióra.
Ava urodziła się ze skrzydłami. Pragnie poznać prawdę, odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące jej pochodzenia. Niezwykłe wypadki, cudowne zdarzenia, dziwne zbiegi okoliczności i baśniowe rozterki zaprowadzą ją tam, gdzie nie spodziewała się dotrzeć. Kawałek po kawałku odsłania pełną boleści i trosk historię rodziny Roux. Ava Lavender może być pierwszą, która uniknie zguby i ucieknie obojętności. Czy uda jej się odnaleźć prawdziwą miłość?
Dramat Avy rozpoczyna się, kiedy wielce pobożny Nathaniel Sorrows bierze ją za anioła, a jego obsesja na punkcie dziewczyny rośnie…" (www.sqn.pl)

Komentarze

 1. Fabuła zapowiada się interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na nią z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niecierpliwie czekam aż będę mogła przeczytać! Okładka jest piękna, a treść nie pozwala przejść obojętnie obok tej pozycji. Mam ogromną nadzieję, że się na niej nie zawiodę. Czekam na recenzję :)
  Avis z bloga Ksiązkowe Imperium

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie dziś czytałam dwa pierwsze rozdziały przedpremierowo. Zakochałam się. Muszę ją zdobyć!
  zaczytana_bella

  OdpowiedzUsuń
 5. Fabuła mnie nie przekonała, ale okładka jest świetna :) Poczekam na pierwsze recenzje :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)