Oddawaj różdżkę! Phong! - Łukasz WasilewskiTytuł: Oddawaj różdżkę ! Phong!
Autor: Łukasz Wasilewski
Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Gatunek: Obyczajowa, Romans, Humor
Ilość stron: 408
O czym to jest?:
Zosia, Tatiana i Natalia wiodą proste szare życie. Nagle w ich życiu pojawia się tajemniczy szatyn. Przeplatający się świat damski i męski ukazuje nam zawiłość takowych relacji. Warszawa, sekrety i romanse. Wszystko to, okraszone środowiskiem popkulturowym.
Moje refleksje :
Po pierwsze okładka. Różowa, słodka i intrygująca. Przykuwa uwagę już w pierwszym momencie. Jak odnosi się do fabuły? Przekonaj się! A ja pozostawię to jako słodką tajemnicę. Przechodząc do fabuły była bardzo ciekawa, a samo rozwinięcie akcji bardzo mi się podobało. Co prawda czuję lekki niedosyt co do tej książki i najciekawsze jest to, że nie wiem czym jest spowodowany. Jednakowoż była to dla mnie bardzo miła lektura. Występowały w niej przeróżne postaci, które swoją osobowością i stylem bycia potęgowały moje zachęcenie tą książką. Mimo, iż było ich całkiem sporo, co wymagało większego skupienia przy czytaniu, by się nie pomylić. Coś co lubię, czyli humor i romans połączone w spójną całość dały idealna mieszankę. Jeśli potrzebujecie komedii romantycznej na wolny wieczór, to jest to!

Ocena: 8/10

Za możliwość przeczytania książki serdecznie dziękuję Autorowi

Komentarze

 1. Ostatnio zrobiło się dość głośno o tej książce, ale patrząc na mój wciąż rosnący stosik TBR, raczej nie sięgnę po nią w najbliższej przyszłości.
  Pozdrawiam,
  Kalorka czyta

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapiszę sobie tę książkę na moją liste TBR, ale nie wiem kiedy po nią sięgnę, bo ta lista jest naprawdę długa :D
  http://alejaczytelnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja nie wiem, co powinnam o tej książce myśleć, czy dorzucać ją do listy pozycji do przeczytania, czy raczej sobie odpuścić.

  LeonZabookowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię takie optymistyczne książki. Jak tylko będę miała okazje, to na pewno przeczytam :).
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba raczej nie dla mnie, ale może kiedyś kiedy będę potrzebowała czegoś na poprawę humoru to po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo chcę to przeczytać! Wiem, że się nie zawiodę, a poszukuję ostatnio książek lekkich i pełnych humoru. Ta wydaje się być wprost idealna, więc cóż, trzeba będzie ją skądś wziąć :D
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)