Chodząca katastrofa- Jamie McGuire


Tytuł: Chodząca katastrofa
Autor: Jamie McGuire
Seria: Chodząca kstastrofa tom 2
Wydawnictwo: Albatros
Gatunek: Romans, New Adult
Ilość stron: 496
O czym to jest?:
Poznaliśmy już historię ze strony Abby. Co o tym wszystkim myśli Travis? Czy ostatecznie powiedział prawdę Abby? Jakie były jego poczynania, których dotąd nie znaliśmy? Czy potężny, wytatuowany mężczyzna jest zawsze twardą skałą? Co kryje się pod tą twardą skorupą?
Moje refleksje :
Zazwyczaj jestem dość sceptycznie nastawiona do przedstawienia tej samej historii z perspektywy drugiej osoby. Często takie książki są po prostu nudne, schematyczne i zwyczajnie czytamy wtedy dwa razy to samo. W tym wypadku było jednak inaczej. Poznałam historię chłopaka z jego perspektywy, to co myślał i co czuł. Widzimy to, co robił gdy nie był z Abby i poznajemy również jego intrygi i kłamstwa, o których nie widzieliśmy w pierwszej części serii. Bardzo podobało mi się, to że dialogi nie były identyczne z pierwszą częścią co w tym wypadku zadziałało na plus. Przecież każdy zapamiętuję daną rozmowę inaczej! Tak, to był wielki plus! Wiele momentów wywołało u mnie szok lecz części się spodziewałam i byłam nimi zawiedziona. Jednak dzięki tej części bardziej polubiłam Travisa i dostrzegłam w nim to, co najlepsze. Mimo, iż lekko zawiodłam się fabułą, gdyż oczekiwałam, że dowiem się więcej o chłopaku, to jestem zadowolona z poznania jego wersji historii.

Ocena: 7/10


Seria „Piękna katasrtofa”
 1.Piękna katastrofa
2. Chodząca katastrofa

Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję wydawnictwu Albatros
http://www.wydawnictwoalbatros.com/ 

Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie nie interesuje ta historia, w sumie nawet nie wiem, dlaczego, może to wina okładek, które tak świecą kiczem? :<

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie czytałam nigdy książki z perspektywy tej drugiej strony:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za książkami, które opowiedziane są z perspektywy drugiej osoby. Nie lubię czytać dwa razy tej samej historii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam jeszcze "Pięknej katastrofy" ale planuję to zrobić i jeśli mi się spodoba, to na pewno sięgnę też po drugą część. Lubię, kiedy można poznać jakąś historię z punktu widzenia dwóch bohaterów. Jest to ciekawy pomysł ;)
  http://alejaczytelnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam jeszcze tych książek, ale mam zamiar to w przyszłości zmienić :)
  Obserwuję i zapraszam dobraksiazka1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)