Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła?- Miranda KerrTytuł: Doceń siebie. Jak odkryc prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła.
Autor: Miranda Keer
Wydawnictwo: IUVI
Gatunek: Motywacyjna, Poradnik, Kobieca
Ilość stron : 264
O czym to jest?:
Też często zastanawiasz się skąd inni biorą tą niesamowitą energię i zapał. Jak każdego dnia wstają z uśmiechem na twarzy, a wszystkie ich myśli dotyczą pozytywnych kwestii? Jak osiągnac wewnętrzny sukces? A jak przelać go na nasze działania? Ta książka ma na to odpowiedź!
Moje refleksje :
Przede wszystkim książkę czyta się bardzo szybko, mimo iż nie ma tu żadnych dialogów :) Zwykle to one zwiększają tempo czytania. Co ciekawe, książka została podzielona a tezy ciekawe części. Pierwsza to typowa treść książkową, drugą stanowią zdjęcia autorki, a trzecią afirmacje mające nam pomoc zmotywować się do działania. Treść okazała się bardzo wartościowa, a w szczególności fakt, iż teorie przedstawione przez autorkę, były poparte wydarzeniami z jej życia. Co prawda, potrzebowałabym rozwinięcia niektórych wątków. Jednak jestem usatysfakcjonowana ta książką. Nie dość, że z pewnością będę do niej wracać w chwilach zwątpienia, to est w niej jak już wspomniałam sporo wartościowych cytatów. Dodatkowo, sam wygląd książki jest po prostu genialny. Bardzo kobiecy, dość minimalistyczny i po prostu inspirujący. Jeśli szukasz motywacji i sposobu na rozjaśnienie szarości życia... zapraszam!

Ocena: 8/10

Za możliwość przeczytania serdecznie dziekuję wydawnictwu IUVI
http://iuvi.pl/

Komentarze

 1. Nie jest to lektura dla mnie, nie lubię tego typu powieści, nigdy z nich nie umiem wyciągnąć czegoś wartościowego, niestety, ale cieszę się, że Tobie lektura się podobała :)
  LeonZabookowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za takim typem powieści. Po prostu na mnie takie poradniki kompletnie nie działają :( Tym razem więc nie sięgnę :P
  Dopiero co tu trafiłam ale zyskałaś stałą czytelniczkę ^.~
  Zapraszam też do siebie :)
  http://my-life-in-bookland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukam książki tego typu, ale skuszę się chyba na dzieło Demi Lovato.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)