Słodko-gorzka- Marta Malek


Tytuł: Słodko- gorzka
Autor: Marta Malek
Wydawnictwo: Novae res
Gatunek: Kobieca, Romans, Erotyczna
Ilość stron: 212
O czym to jest?:
Słodko-gorzka to historia dwojga młodych ludzi, których losy po kilku spędzonych osobno latach, ponownie się splatają. Przez ten czas w życiu Agaty – młodej pani psycholog – zaszło bardzo wiele zmian: wyszła za mąż, urodziła dziecko, ukończyła studia i podjęła pracę w zawodzie. Natomiast Piotr, wolny strzelec, prowadzi kawalerskie życie. Kiedy spotykają się przypadkiem w swojej rodzinnej miejscowości, budzą się w nich dawno zapomniane iskry, które stają się początkiem gorącego romansu. (novaeres.pl)
Moje refleksje :
Książka, krótka, prosta i przyjemna. Tak określiłabym ją w kilku słowach. Ale zagłębmy się w szczegóły. Była genialna, bardzo dobra czy tylko dobra?
Fabuła przedstawiona przez autorkę bardzo mi się podobała. Choć dość banalna i popularna tematyka, jej poprowadzenie okazało się w miarę ciekawe. Akcja nie była zbyt szybka, co w tym przypadku jest wielkim plusem, a dodatkowo, można rozkoszować się płynnym i spokojnym stylem autorki. Co prawda, książka jest bardzo przewidywalna. W zasadzie już po pierwszym rozdziale mogłam całkowicie być pewną, jak dalej potoczy się ta historia. Jednak to mnie nie zraziło.

Mam pewnie zastrzeżenia co do bohaterki. Jest ona bardzo nijaka i nie zapada w pamięci jako ktoś wyjątkowy czy ciekawy. Było minęło, zapomniane.

W zasadzie książka jest dobra. Nie zachwyca ale też nie zawodzi. Taki typowy średniak.

Ocena: 7/10

Za możliwość przeczytania bardzo dziękuję wydawnictwu Novae res

Komentarze

  1. Czytałam już jedną recenzję i jak tylko będę mieć okazję, to na pewno się skuszę i przeczytam ;)

    Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do siebie ;)
    http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)