Pierwsze urodziny bloga!


To już rok! Nie wiem, kiedy to nawet minęło. Pamiętam dzień, kiedy założyłam tego bloga i pisałam pierwszy post, w którym się przedstawiłam. Przez ten czas sporo się wydarzyło. Nigdy nie przypuszczałabym, że pisanie o książkach tak mnie pochłonie i wciągnie. Do tej pory nie miałam nawet styczności ze strefą blogową. Sporadycznie czytałam jakieś fan fiction czy szukałam przepisów. Teraz regularnie czytam kilkanaście blogów i oglądam kilku booktuberów. Jak dobrze, że ten dział internetu tak prężnie się rozwija. Z każdym tygodniem jest nas coraz więcej! Dobra dobra, ja tu już odbiegam od tematu, a miałam pisać o tym minionym roku. Co się zatem wydarzyło? Osiągnęłam liczbę ponad 25 tysięcy wyświetleń ( najwięcej przy recenzji „Dotyku Julii) , opublikowałam 160 postów, zaobserwowało mnie 171 osób w Blogspocie i i 251 w Google+, nawiązałam kilkanaście współprac recenzenckich, a co najważniejsze moja miłość do książek jeszcze bardziej się powiększyła.
Chciałabym jednak podziękować w tym poście Wam, osobom, które czytają to co napiszę i komentują moje posty. Wielkie podziękowania śle również do moich przyjaciółek(mam nadzieję, że to czytacie i wiecie, że to o was chodzi) za wsparcie jakim mnie darzycie i za to, że wysłuchujecie mojego nawijania o książkach. Bez Was nie byłoby mnie tutaj! 
Mam nadzieję, że dotrwam do drugich urodzin, moje umiejętności recenzenckie się polepszą przybędzie mi nowych czytelników, a Ci starzy ze mną pozostaną. Życzę też wam wszystkim wielkiej radości z czytania i zdobywania książek. Trzymajcie się ciepło, bo jutro ukaże się nowiutka recenzja zaczynająca drugi rok mojej działalności.

Komentarze

 1. Gratuluję pierwszych urodzin:) i życzę, by prowadzenie bloga zawsze dawało Ci wiele satysfakcji :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję pierwszych urodzin bloga! Oby ich było więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, gratuluję. :) Życzę Ci wiele radości z prowadzenia bloga, samych cudownych książek i wielu nowych czytelników. Ja dzisiaj mam dokładnie pół roku od założenia bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję pierwszej rocznicy! Oby było tych lat więcej!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję pierwszych urodzin i życzę jeszcze wielu kolejnych! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :) i życzę kolejnych owocnych lat :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i wszystkiego najlepszego :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje gratulacje i życzę kolejnych blogowych urodzin :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)