Graficzna podróż - Ed Sheeran, Philip Butah


Tytuł: Ed Sheeran. Graficzna podróż
Autor: Ed Sheeran, Philip Butah
Wydawnictwo: Insignis
Gatunek: Autobiografia
Ilość stron : 210
O czym to jest?:
Na pewno go kojarzycie. Autor takich hitów jak You need me i don't need you czy Lego house. Czy wiecie, jednak jak wyglądała jego droga na szczyt? Była ona kręta i bardzo wyboista. Nie od początku odnosił on sukcesy, były momenty zwątpienia, jak i zniechęcenia, przeplatane małymi sukcesami, które dawały maleńką szansę na przyszły sukces. Jeśli chcesz poznać Eda z całkiem innej strony, ta książka jest dla Ciebie.
Moje refleksje :
Biografie z reguły są oparte na całym życiu artysty. Ta jest jednak wyjątkowa. Nie poznamy tu relacji Eda z przyjaciółmi w okresie szkolnym. Nie dowiemy się o jego pierwszych związkach. Poznamy jednak jego długa drogę na szczyt. A była ona heroiczna i problematyczna.
Nie będę tu opisywać, co po kolei autor zawarł w tej książce, bo byłby to jeden wielki spojler. Powiem tylko, że w moim mniemaniu jest to kompletna zawartość informacji o jego karierze i pasji, jaką jest muzyka. Odnosi się on do swoich muzycznych inspiracji czy znajomych jak Taylor Swift czy One direction.
Całość opatrzona jest w przepiękne zdjęcia oraz rysunki wykonane przez Philipa Butaha. Niestety część z nich nie współgra z treścią i przykładowo, kiedy treść wspominała o niej, to zdjęcie jej było jakieś 2 strony później. Nie jest to jednak jakieś wielkie uchybienie, które przeszkadza w całym odbiorze historii.
Zatem jeśli lubisz Eda, a takich osób jest wiele, to z pewnością spodoba ci się całość. 
Ocena:  8/10

Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję wydawnictwu Insignis.
http://insignis.pl/

Komentarze

 1. Mam na półce i w wolnej chwili po nią sięgnę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Eda, więc ta książka musi być moja :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię biografii więc raczej i po tą się nie skuszę szczególnie, że nie interesuje mnie ten artysta.
  Piosenki ma fajne do posłuchania raz na jakiś czas ale to wszystko ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)