Smerfowy TAG książkowy

Tag polega na przypisywaniu poszczególnym smerfom odpowiednich postaci książkowych
Dziękuję Cupcake za nominację :)

Leniwy Smerf

Wybierz książkę, podczas której czytania prawie zasnąłeś
Istnieje książka przy której rzeczywiście zdarzyło mi się zasnąć, a jest to mianowicie Antygona Sofoklesa. Nie wiem czy było to spowodowane jakimś zmęczeniem czy treścią tego dramatu choć w chwili obecnej dobrze go wspominam. pamiętam jak mama opowiadała, że weszła do mojego pokoju przekonana, iż czytam lekturę,a zastała mnie śpiącą z głowa na książce. Każdemu się zdarzy! 

Próżny Smerf

Wybierz postać, która dba o swój wygląd.
Postacią taką jest Paula z Piosenek dla Pauli. Jest to typowa nastolatka, więc nikogo nie powinno dziwić, iż bardzo dba o to jak wygląda i jak inni ją postrzegają.

Żartobliwy Smerf

Wybierz postać, która robi kawały i ciągle się wygłupia.
Moim Żartobliwym Smerfem zostaje Chuck z Więźnia labiryntu. Chłopak już na początku książki dał się poznać jako taki zgrywus. Niewątpliwie jest to ta z tych postaci, które zaprosiłabym do swojej klasy czy szkoły.

 Mózgowy Smerf

Wybierz postać, która kocha książki.
Wybieram Tessę Gray z Diabelskich maszyn. Dziewczyna kocha czytać i to spowodowało moją jeszcze większą miłość do tej serii. Występuje tam też Will, również lubiący czytanie, lecz  to Tessa jest takim molem książkowym.

Harmonijny Smerf

Wybierz postać, która lubi śpiewać lub dobrze śpiewa
Mój wybór padł na Kyle'a z Miasta upadłych aniołów. Chłopak niekoniecznie potrafi dobrze śpiewać, lecz mimo tego zostaje przyjęty do zespołu Simona. Możliwe, iż nie był to dobry wybór.

Smerfetka

Wybierz swoją ulubioną postać żeńską.
Zdecydowanie jest to Hermiona z kultowego już Harrego Pottera. Cenie sobie bardzo jej elokwencję i inteligencję oraz zdolność do przyswajania wiedzy. Sama lubię się uczyć więc kiedyś miałam nawet przez pewien czas ksywkę Hermiona.

Ty jako Smerf...?

Jeśli byłbyś Smerfem, jakie byłoby Twoje imię i osobowość?
Nie będzie to zaskoczeniem gdy wybiorę Mózgowego Smerfa. Kocham czytanie i jest to pierwsza z moich pasji. Dodałabym do tego Smerfa Pracusia, gdyż praktycznie zawsze jestem czymś zajęta. Nawet moje przyjaciółki gdy dowiedziały się o założeniu bloga powiedziały: "No faktycznie, ty się przecież nudzisz""

Wreszcie koniec. Jeszcze raz bardzo dziękuję za nominację i pozwolę sobie nominować  MuffinkęKomentarze

 1. Ciekawy Tag, a co do Chucka zgadzam się w stu procentach :)

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy tag, nigdy o nim nie słyszałam... Ja chyba eż najbardziej pasuję do Mózgowego Smurfa. :)
  Pozdrawiam, Shelf of Books

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny tag, dziękuję za nominację :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)