Znajdę cię, Crystal- Joss Stirling


Tytuł: Znajdę cię, Crystal
Autor: Joss Stirling
Seria: Saga o braciach Benedictach tom 3
Wydawnictwo: Akapit Prss
Gatunek:Fantasy, Paranormal, Paranormal romance, Young Adult, Romans, Młodzieżowa
Ilość stron : 328
O czym to jest?:
Crystal zawsze żyje w cieniu swojej siostry- Diamond. Nie dość, że dziewczyna jest od niej lepszą swantką to i chłopcy interesują się nią bardziej niż Crystal. Dziewczyny poznają Trace'a, przystojnego swanta. I co się okazuje? Jest on przeznaczonym Diamond! A Crystal skazana jest na jego natarczywego brata, Xava. Chłopak nieustannie próbuje z nią flirtować, mimo iż ona nie jest nim zainteresowana. W romantycznej Wenecji może się wiele wydarzyć. Malownicze krajobrazy i liczne atrakcje tylko potęgują to wszystko. Jednak nic nie jest takie piękne. Benedictom znów ktoś zagraża. Umiejętność współpracy i dochowywania tajemnic, przyda się bohaterom w tej przygodzie. Jednak to o czym się oni dowiedzą, całkowicie zwalą ich z nóg.
Moje refleksje :
Książka przede wszystkim nie odstaje od reszty. Nie jest ani lepsza, ani gorsza. Jej fabuła jest równie ciekawa, a i przeczytanie jej nie wymaga wiele czasu. Głownie jest tu więcej pozytywów niż negatywów.
Zatem jeśli mówię już o tym, co działo się w książce, to muszę przyznać, iż autorka miała bardzo ciekawy pomysł na nowe postaci i watki z nimi związane. To, co mi się podoba do tej pory, to fakt, iż jak do tej pory można było liczyć na dużą różnorodność pod względem postaci jak i fabuł, które się z nimi wiązały, Każdy to m owocował w coraz to nowe historie i doznania, dzięki którym można było jeszcze lepiej poznać świat swantów. Ale skupiając się na tej części, myślę ,że zapamiętam ją w szczególny sposób, gdyż tak naprawdę przedstawia historie dwóch dziewczyn, jednej, która już na początku odnajduje przeznaczonego i drugiej, która poznaje potencjalnego przyjaciela. Ale nie zwiedźcie się! Tu wszystko się może zdarzyć! Dodatkowo przeważa tu akcja. Praktycznie cały czas coś się dzieje i co chwile oczekujemy na rozwiązanie jakiegoś wątku. Mimo sporej przewidywalności historia naprawdę absorbuje i sprawia, iż chcemy wiedzieć jak potoczą się losy bohaterów na drodze do rozwiązania głównego wątku.
Bohaterowie nie okazali się jakoś szczególnie wyjątkowi, ale z pewnością byli ciekawi. Każdy ciągnie za sobą inną, oryginalną historię. Dzięki temu są oni różni, nie zlewają się w jedno. Wyróżniają ich również charaktery. Reprezentują przeróżne cechy, które ujawniają się w każdej chwili powieści. Dzięki nim historia często przybiera nieoczekiwany obrót.
Jeśli lubisz poprzednie tomy tego cyklu, to z pewnością spodoba Ci się ten. Jak już wspomniałam, jest na podobnym poziomie, co reszta książek, czyta się w ja w miarę szybko i przede wszystkim zawiera dużo akcji.

Ocena: 9/10
Seria" Saga o braciach Benedictach''
3.Znajdę cię Crystal.

Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję wydawnictwu Akapit Press 
http://www.akapit-press.com.pl/

Komentarze

 1. O popatrz, nie wiedziałam, że to jest jakaś seria . Znaczy po okładce skojarzyło mi się ze Sky, ale nie byłam pewna. Cóż, kolejna trylogia, po którą pasowałoby sięgnąć. ;)

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie ;)
  http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś nie mogę się zabrać za ten 3 tom. Będąc w bibliotece miałam go nawet w rękach i chciałam wypożyczyć, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam na rzecz innej książki. Przy następnej wizycie na pewno jej nie odłożę na półkę :D
  Pozdrawiam.
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę nadrobić zaległości w tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z twojej recenzji wynika, że seria musi być niezwykle ciekawa. Bardzo dobra recenzja :)
  Chyba będę musiał nadrobić zaległości.

  Pięknie opisujesz zalety i wady. Nie śledzę na bieżąco twojego blogu, ale myślę że pora to zmienić.

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam również do mnie do nowego konkursu i nowych recenzji:
  http://strefatrelaksu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)