Jesteś tylko moja- Meredith Wild


 Tytuł: Jesteś tylko moja
Autor: Meredith Wild
Seria: Haker tom 1
Wydawnictwo: Burda książki
Gatunek: Romans, Erotyczna, New Adult
Ilość stron: 304
O czym to jest?:
Erica na studiach zaczęła prowadzić stronę poświęconą modzie. Wraz z biegiem czasu zaczęło się to przeradzać w mała firmę, którą prowadzi z dwójką przyjaciół. Niestety bez dodatkowych funduszy interes długo nie pociągnie. Dziewczyna stara się o współpracę z inwestorami z różnych placówek. W taki oto sposób poznaje Blake'a Londona. Miliarder ten, jest przyzwyczajony do tego, że zawsze dostaje to, czego chce. Erica od razu zaczyna go fascynować swoim urokiem i wdziękiem. Od razu pragnie by była tylko jego i stara się robić wszystko by ja uszczęśliwi. Czasem jednak takie uszczęśliwianie na siłę, prowadzi do bardzo złych konsekwencji. Każde z nich niesie tez ze sobą bagaż doświadczeń złych wspomnień, które mają wielki wpływ na ich wspólną historie.
Moje refleksje :
Na okładce widnieje opinia, iż jest pokroju „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. I zastanawiam się czemu. Porusza ona podobny ale zgoła inny temat i według mnie łączy je jedynie fakt, iż należą do erotyków. Faktem jest, iż „Grey'a” nie czytałam, ale widziałam i znam całą fabułę z opowiadań znajomych. Może się mylę, ale uważam, iż ta opina, może zwieść czy odrzucić niektórych czytelników już na starcie. A książka jest naprawdę ciekawa.

Choć fabuła jest dość schematyczna, to przyciąga do siebie czytelnika lubiącego taki typ książek. Kobieta, która dąży do jakiegoś celu i interesujący się nią bogaty biznesmen. Typowe. Jednak istnieje coś, co przyciąga do tej książki. Lekki styl autorki i fakt, iż książkę czyta się szybko, z pewnością do tego należą. Historia co ważne łączy ze sobą nie tylko wątki erotyczne, ale i te związane z pozostałymi problemami bohaterów. Co prawda traciło tu lekkim idealizmem sytuacji, gdyż brakowało mi aby sytuacje, w jakich znaleźli się bohaterowie były bardziej skomplikowane i charakteryzowały się większą problematyką.

 Postaci jakie tu poznajemy, nie są w całości typowe. Oczywiście jak już wspomniałam, motyw bogatego biznesmena jest bardzo popularny. Jednak sekret jaki skrywa ten mężczyzna, jest już zupełnie nowy. Ok, bez spoilerów! Przekonacie się sami, prawda? Podobało mi się też to, że Erica nie była zaślepioną, zakochana kobieta w sidłach miliardera. Wykazywała się rozsądkiem i honorem, co jak wiemy w tego typu literaturze jest rzadkością.Relacje między nią i Blakiem były bardzo ogniste, jeśli mogę to tak nazwać. Oprócz fizycznego pożądania między dwojgiem dało się też zauważyć ich wzajemne zainteresowanie charakterem tego drugiego.

Zatem, książka jak większość tego typu nie jest idealna, ale ma wiele plusów. Czyta się ją szybko, fabuła wciąga, a bohaterowie nie są banalni. Poza tym jest łatwa do ogarnięcia, nawet, jeśli nasz umysł zaprzątają inne myśli. Ja już nie mogę się doczekać kolejnej części tego tomu, gdyż mam nadzieję, że reszta tej serii jest równie dobra co jej pierwszy tom. 

Ocena: 8/10

Seria „Haker”
1. Jesteś tylko moja
2. Dla twojego dobra


Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję księgarni internetowej Taniaksiazka.pl 

Komentarze

 1. Lubię tego typu książki, więc na pewno kiedyś ją przeczytam :D
  Pozdrawiam serdecznie.
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie, porównanie do Greya mnie bardziej odrzuca niż przyciąga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Musze mieć tą powieść a przynajmniej muszę ją przeczytać.
  Bardzo mnie zaciekawiłaś i już rozglądam się za tą książką.
  Pozdrawiam,
  In my different World

  OdpowiedzUsuń
 4. "jeśli umysł zaprzątają inne myśli" - czyli zdecydowanie książka dla mnie. ;]

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)