Ever- Alyson Noel

Tytuł: Ever
Autor: Alyson Noel
Seria: Nieśmiertelni tom 1
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Gatunek: Fantasy, Romans, Młodzieżowa, Paranormal romance, Young Adult
Ilość stron: 304
O czym to jest?:
Ever w tragicznym wypadku traci ojca, matkę i siostrę. Od tego momentu dziewczyna potrafi czytać ludzkie myśli- jest medium. Przenosi się do siostry swojego ojca, a w tamtejszej szkole jest uważana za dziwadło. Pewnego dnia pojawia się Damen, chłopak bardzo przystojny i tajemniczy, Od razu urzeka on swym urokiem wszystkie dziewczyny, lecz interesuje go tylko Ever. Ich znajomość zaczyna się dość niezwykle. Dodatkowym faktem jest to, że Damen jest jedyną osobą, której myśli Ever nie potrafi poznać
Moje refleksje :
Ta historia już od samego początku emanuje tajemniczością i magią. Autorka miała niesamowity pomysł na fabułę, co sprawiło, iż książkę czyta się bardzo szybko., no i ogromnie to wciąga. Bohaterka widzi również aurę ludzi, czyli ich emocje, poprzez kolory, które są objaśnione na początku książki. Występuje też masa zwrotów akcji, przepełnionych miłości. Tu natrafiamy jednak na fakt, iż w moim mniemaniu Ever zbyt szybko zakochuje się w Damenie. Początek jest trochę mylący jednak łatwo wdrążyć się w akcję. Brakowało mi tez scen typowo humorystycznych, w końcu to są nastolatki!


Ocena: 7/10

Seria "Nieśmiertelni"
 1. Ever
 2.  Błękitna godzina
 3.  W cieniu klątwy
 4.  Mroczny płomień 
 5.  Nocna gwiazda
 6. Na zawszeKomentarze

 1. Czytałam i mam zupełnie inne zdanie. Mi się książka bardzo nie podobała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE! Brrr... już na samo wspomnienie czasu straconego przy czytaniu pierwszych trzech tomów Nieśmiertelnych, mam mordercze myśli.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)