Wybór- Nicholas SparksTytuł: Wybór
Autor: Nicholas Sparks
Wydawnictwo: Albatros
Gatunek: Romans, Obyczajowa
Ilość stron: 400
O czym to jest?:
Jest to historia dwojga sąsiadów, między którymi zaczyna rodzić się więź. Travis to samotny weterynarz, który zewsząd otoczony jest przeróżnego rodzaju związkami. Przyjaciele nalegają by on również znalazł wreszcie sobie osobę, z która chce spędzić życie. Gabby wprowadza się do domu obok Travisa. Od kilku lat jest ona w szczęśliwym związku, jednak oczekuje od życia czegoś więcej. Sąsiedzi poznają się i rozpoczyna się interesująca znajomość.
Moje refleksje :
Zaczynając od pozytywów, muszę nadmienić, iż książka świetnie relaksuje i jest typowym romansem. Jeśli chodzi o akcję to początek jak i środek powieści są trochę mdłe i rozmyte, a działania bohaterów jak i ich konsekwencje są bardzo przewidywalne. Zakończenie, natomiast jest bardzo interesujące i mocno trzyma w napięciu. Z przykrością muszę stwierdzić, iż całość jest odmóżdżająca i zbyt sielankowa.

Ocena: 6/10

Komentarze

 1. Akurat jest to jedna z 4 książek Sparksa, której jeszcze nie czytałam. Mam w planach.

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Daje do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam jak dotąd dwie książki Sparksa i stwierdzam, że nie przypadł mi do gustu. Jest tak nijako, nie potrafię się wczuć w działania bohaterów. Obiecałam sobie, że dam mu jeszcze jedną szansę, zobaczymy co z tego wyjdzie. :) Za to filmy bardzo lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat tej książki Sparksa nie czytałam, ale mam kilka ulubionych z jego twórczości. Może akurat ta mu nie wyszła zbytnio.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię sięgać po książki Sparksa, ale tej nie miałam jeszcze okazji czytać :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)