Kreatywna kolorowanka. Tatuaże.Tytuł: Kreatywna kolorowanka. Tatuaże.
Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Kaktus
Gatunek: Kolorowanka, Twórcze
Ilość stron : 128
Co to jest?:
Jest to zbiór kolorowanek o zróżnicowanym stopniu trudności. To samo można powiedzieć o wzorach. Zaliczają cię do nich rysunki , osób rzeczy czy przedmiotów, jak również tzw. „esy floresy”.
Moje refleksje :
Już od wielu lat nie miałam w swoich rękach kolorowanki. Dlatego możliwość zabawy z tą książką była dla mnie czymś nowym. Zaczynając już od samych wzorów, byłam zaskoczona jak dokładnie zostały one wykonane. Bardzo podobało mi się to, że były ogromnie zróżnicowane pod względem trudności i tematyki. Ciekawym zjawiskiem było to, na jakie kolorowanki miałam danego dnia ochotę. Jednego dnia chciałam pomalować coś realistycznego, a następnego pragnęłam odrobiny abstrakcji. Najlepsze jest jednak to, że podczas kolorowania mogłam ogromnie pobudzić swoją wyobraźnię, myśleć o dobieraniu kolorów czy dodaniu własnych elementów. Dodatkowo było to bardzo relaksujące. Zdaje się , że kolorowanie to bardzo szybka i łatwa czynność prawda? Niekoniecznie. Niektóre obrazki wypełniałam nawet przez ponad godzinę. Jest to zatem świetny sposób na odprężenie się po ciężkim dniu, przy np. dobrej muzyce czy filmie. Ja sama kolorując, nadrabiałam swoje serialowe zaległości. Co działa jeszcze na plus tej książki? Cena. 20 zł jak, mówi okładka, nie jest wygórowaną wartością za możliwość godzin rozrywki. Polecam nie tylko dzieciom i młodzieży, ale również dorosłym. Bardzo łatwo wkręcić się a \nawet i uzależnić od kolorowania. :)

Ocena: 10/10
A oto kilka z moich dzieł :)Za możliwość zrecenzowania serdecznie dziękuję wydawnictwu Kaktus
http://wydawnictwokaktus.pl/

Komentarze

 1. Ha! Ostatnio w markecie natknęłam się na coś podobnego. Chodziłam wkoło tego i chodziłam, aż wreszcie zrezygnowałam. Teraz żałuję, bo widzę, że to naprawdę świetna zabawa. Myślę, że takie kolorowanki dla dorosłych przede wszystkim odstresowują. Jak następnym razem natknę się na taką kolorowankę, to na pewno ją zakupię. Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już od jakiegoś czasu planuję kupić jakąś kolorowankę tego typu. Tylu blogerów już je ma i chwali się efektami świetnej zabawy, że ja także chętnie bym spróbowała :) Może zdecyduję się na książeczkę polecaną przez Ciebie? Zobaczymy :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne są te kolorowanki, jeszcze żadnej nie mam w kolekcji swych książek, ale tę mogłabym przygarnąć :D

  LeonZabookowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)