Coś na początek


Czym jest zakładka?
Na  tym blogu (  jak na wielu innych podobnych do niego) chciałabym pisać swoje przemyślenia i recenzje książek i filmów.

Jakie będą to książki?

Czytam kryminały, fantasy, romanse i dramaty, ale nie wykluczam też innych rodzajów epiki. Mam zamiar przeczytać jakąś powieść na kształt horroru.

Jakie będą to filmy?

Upodobania co do filmów mam bardzo podobne z moimi książkowymi. Uwielbiam komedie, komedie-romantyczne, melodramaty, filmy katastroficzne i psychologiczne, muzyczne i horrory.

Jak często będą pojawiać się posty?
Chciałam zachować regularność jednak konieczność nauki mi na to nie pozwala i nie zawsze będę miała czas by coś napisać. Postaram się zachować regularność co do jednego postu na tydzień i pewnie będą się ponawiać w weekendy, gdyż wtedy mam więcej czasu.

Jak wygląda moja przygoda z czytaniem?
Nauczyłam się czytać w wieku 5-ciu lat za sprawą mojej kochanej mamy. Potem zakochałam się w historiach opowiadanych przez książki i czytałam nawet lektury,których nie omawialiśmy( tak wiem, dziwak ze mnie) wyjątkowo podobała mi się "Zapałka na zakręcie". Oczywiście zawsze były okresy w których czytałam mniej lub więcej, wynikało to z moich chęci do czytania i obowiązków jakie nakładała na mnie szkoła ( nauka, projekty edukacyjne, konkursy itp.)

Kim jest autorka?
Mam na imię Diana .Jestem siedemnastolatką  ( za jakieś 50 dni osiemnastolatka- starzeję się :) ). Uczę się w liceum w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Uczę się języka francuskiego, choć go nie znoszę. Marzę by nauczyć się  hiszpańskiego. w przyszłości chcę zrobić sobie tatuaż. Mam hopla na punkcie biżuterii. Kocham koale. Słucham Michaela Jacksona, One Direction ( podobno to wiocha ale co mi tam...), 5 Seconds of summer, Kreuzberg, The Vamps, Austin Mahone, Ryan Beatty, Ed sheeran, The Janoskians, Troye Sivan. Mam chomika, nazywa się Michael/Miki jak kto woli. W przyszłości chcę być dermatologiem lub nauczycielką matematyki albo biologii ( lekkie niezdecydowanie). I to chyba to co najważniejsze.
Miłej przygody z moim blogowanie, ! :) 
*******************************
Jeśli masz jakieś pytanie, coś cię interesuje napisz w komentarzu lub na e-mail diana.97@wp.pl
*******************************
 
xo , Diana

Komentarze

  1. Też bym się chciała nauczyć hiszpańskiego! <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nic prostszego! W te wakacje zaczęłam sama, kupiłam najprostszy samouczek z płytka i praktycznie każdego dnia wałkowałam słówka. Może w chwili obecnej nie umiem ich zbyt wiele ale pamiętam wszystkie które przerobiłam. Jeśli masz ambicje by mówić po hiszpańsku lub w jakimkolwiek innym języku, możesz uczyć się sama a efekty mogą być nawet lepsze od nauki w szkole :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)