Wakacyjna Zoella


Girl Online – bestsellerowy debiut Zoelli to idealna książka na wakacje. Polska premiera pierwszej i – co jest wspaniałą wiadomością dla fanek przesympatycznej vlogerki – nie ostatniej książki Zoe Sugg, miała miejsce w kwietniu. Kilkanaście tygodni wystarczyło, by debiutancka Girl Online wspięła się wysoko na listy najlepiej sprzedających się tytułów.
Nowoczesna w formie i treści – z SMS-owymi dymkami, żywym językiem i wartką akcją – a zarazem pełna emocji i subtelnych uczuć, Girl Online to wciągająca opowieść o blogerce Penny, która ukrywając się pod tytułowym pseudonimem, pisze o emocjach towarzyszących jej codziennie w domu i szkole, wśród najbliższej rodziny i szkolnych przyjaciół; o porażkach i sukcesach. I niezręcznych sytuacjach – a wpadki, nawet te najgorsze, bo na oczach całej szkoły, wrażliwej Penny lubią zdarzać się dość często.
Prawdziwym wybawieniem od różnorakich udręk wydaje się niespodziewana propozycja wyjazdu do Nowego Jorku – tym wspanialsza, że oprócz rodziny z Penny poleci jej najlepszy przyjaciel, Elliot. A na miejscu dziewczynie zdarzy się coś niespodziewanego… Penny w Nowym Jorku pozna, czym jest prawdziwe zauroczenie.
Losy Penny pióra Zoe Sugg – czyli Zoelli – to piękna opowieść o przyjaźni, pierwszej miłości, ale też o trudnościach, jakie towarzyszą dziewczynom, i wyzwaniach, jakie stawia przed nimi życie – takich jak przeciwstawienie się dawnej przyjaciółce czy pokonywanie ataków paniki. Ale Girl Online to przede wszystkim lekka i radosna historia z modą i Nowym Jorkiem w tle.


Już  jakiś czas temu recenzowałam tę książkę TAK TU MOŻESZ KLIKNĄĆ  i bardzo mi się podobała. Zatem jeśli jeszcze jej nie znasz, koniecznie spróbuj się za nią zabrać. Naprawdę warto!

Komentarze

 1. Wcześniej nie miałam ochoty na zapoznanie się z książka, ale kto wie, może kiedyś się skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie przeczytam... chociaż nic nigdy nie wiadomo :)

  ocean-slow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam, polecam dla młodszych czytelników :/

  http://bookocholic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam i mimo wielu komentarzy, że jest dla młodszych to mi się podobała :D
  http://karmeloweczytadla.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje mi się, że nie jest to książka dla mnie.
  Pozdrawiam,
  Kalorka czyta

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam bardzo skrajne opinie na jej temat, ale to nie książka dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Opinie są bardzo podzielone,ale chyba będzie fajna na wakacje.

  http://czytam-ogladam-recenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)