Najlepsze książki 2016 roku! - #10 Promyk słońca

Lato, to czas błogości, relaksu i ogólnej rozrywki. Dlatego też nasze wybory czytelnicze, skierowane są właśnie w takim lekkim, klimacie. "Promyk słońca-na lato" to w tym przypadku, jak nazwa wskazuje książka typowo letnia. A takich było całkiem sporo. Patrzę na swoją biblioteczkę i nie wiem co wybrać. Ale właśnie mój wzrok skierował się na jedną pozycję, którą pokochałam już od pierwszych stron.

"Cukiernia w ogrodzie" to książka bardzo niepozorna. Sam opis nie wskazuje na to co się w niej spotyka. Bo niby to zwyczajna historia miłosna. Niby jest tu kobieta, mężczyzna, ich historia miłosna, ale ma to w sobie coś, co sprawia, że jest to książka inna niż wszystkie. Ma w sobie taką magię, która idealnie pasuje ma wylegiwanie się na plaży i czytanie.                                Jeśli macie ochotę , zapraszam na moją recenzję książki LINK

Komentarze

 1. "Cukiernia w ogrodzie" bardzo mi się podobała jako taka właśnie lekka lektura. Klimat był niesamowity - taki apetyczny. :)

  Pozdrawiam,
  Czytanie Naszym Życiem

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej książki może po nią sięgnę ale bardziej latem niż teraz ;)
  http://karola8399.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Te babeczki na okładce kuszą. Jestem jej bardzo ciekawa i czekam na nią w kolejce w bibliotece. Już niedługo poznam treść "Cukierni w ogrodzie" i myślę, że w równym stopniu, co tobie i mi się spodoba :)
  MÓJ BLOG - zapraszam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)