Niebo jest wszędzie- Jandy Nelson

Tytuł: Niebo jest wszędzie
Autor: Jandy Nelson
Wydawnictwo: Amber
Gatunek: Dramat, Romans, Młodzieżowa
Ilość stron: 368
O czym to jest?:
Annie dopiero co straciła siostrę. Jej niespodziewana śmierć poruszyła nie tylko nastolatkę, ale również jej rodziców jak i chłopaka zmarłej- Toby'ego. Relacje pomiędzy dwojgiem tych nastolatków zacieśniają się Wspólne przeżywanie żałoby , przeradza się w coraz to głębsze uczucie. W szkole pojawia się przystojny chłopak o imieniu Joe. Bohaterka jest zauroczona dwoma chłopakami, a jednocześnie stara się poradzić sobie ze stratą.
Moje refleksje :
Zdecydowanie chwyta za serce! Książka jest przepełniona emocjami, a podczas czytania nie raz pociekły mi łzy. Były tez momenty w których się śmiałam, więc huśtawka emocji była ogromna. Pomiędzy rozdziałami znajdowały się fragmenty kartek, czy papierowych kubków z zapiskami głównej bohaterki. Styl książki jest łatwy i prosty co sprawia ze czytanie idzie bardzo szybko. Jest to jedna z tych książek, które miło wspominam mimo iż wylałam przy nich trochę łez. Polecam ją każdemu wrażliwcowi. :)

Ocena: 10/10

Komentarze

 1. Mam w planach i wydaje się być ciekawą, wzruszającą lekturą :) Tylko co tak krótko? :P

  http://bookocholic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tej książki Nelson nie czytałam, ale za to pokochałam jej "I'll give you the sun" (widziałam, że ma ukazać się od Otwartego w Polsce w wakacje). Wspaniała lektura :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam wiele lat temu i nawet już nie pamiętam dokładnie wydarzeń ;) Ale chyba była całkiem przyjemną lekturą na wolny czas.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka razy minęłam tę książkę w księgarni, ale nie zwróciłam na nią zbytnio uwagi. Teraz trochę żałuję, że nie kupiłam jej podczas ostatniej wizyty w sklepie :( Postaram się w najbliższym czasie ją przeczytać.

  http://ksiazekmiasto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciągle zastanawiam się czy przeczytać tę książkę i mimo, że nie jestem do końca przekonana to jeśli wpadnie mi w ręce to przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książkę już od jakiegoś czasu mam na liście do przeczytania, ale jakoś do tej pory się nie złożyło i nie poznałam treści tego utworu - z czasem nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj zaciekawilas mnie ta książką musze koniecznie ja przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa książka :)

  kacik-czytelnika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się bardzo, ale to bardzo ciekawie i przyjemnie

  dianabookgeek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam ją bodajże jeszcze na feriach i choć pamiętam, że mi się podobała to nie wiem, czy płakałam czytając ją ;) w każdym bądź razie to intrygująca lektura.

  Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. A mnie wkurzała główna bohaterka, normalnie nie mogłam jej znieść. Ale książka sama w sobie przyjemna :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Już wcześniej miałam zamiar przeczytać tę książkę, jednak po twojej pozytywnej recenzji muszę po nią sięgnąć!

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatnio zastanawiałam się nad tą książką, czy by jej nie kupić, bo przeczytałam kilka recenzji, które strasznie chwaliły tą książkę. :)

  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Czytałam. Jest cudowna ♥ Choć miejscami bohaterowie trochę irytowali... Ale sama historia mnie urzekła i cieszę się, że także Tobie przypadła do gustu ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Brzmi bardzo kusząco i chyba warto się za nią rozejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Widziałam niejednokrotnie książkę w bibliotece, ale nikt nie był w stanie mnie do niej przekonać. Ale Tobie się chyba udało. ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczę na szczere komentarze :)